Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Силиконски Анти-Намалување На Прст Сепаратор Машина Преносни Овошје Растителни Зеленчук Алатка За Собирање На Прсти Со Ракав За Градинарство Берба Кастри

Силиконски Анти-Намалување На Прст Сепаратор Машина Преносни Овошје Растителни Зеленчук Алатка За Собирање На Прсти Со Ракав

DEN 102.24
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Список на делови : 1* Секач На Палецот 5* Ракави Против Сечење На Прститенагласен Опис : [лесно За Берење] алатките За берба На Градинарски палец се дизајнирани со сечила на врвот, што го олеснува берењето зеленчук и овошје за да се подобри ефикасноста на берењето во сезоната на жетва.[Заштитете Ги Прстите] заштитникот на ракавите на прстите е лесен и удобен, кој цврсто се вклопува на прстите и совршено ги штити вашите нокти, прстите од штета и спречува дамки од ноктите, лесно да се отстранат кога ќе завршите со берењето. [Безбедно и Издржливо] остриот нож е изработен од нерѓосувачки челик, кој е издржлив и не е лесен за кршење. Креветчињата со прсти се изработени од висококвалитетен силикон, со силна флексибилност, добра способност за истегнување, удобно.[Големина и Пакет] Постојат 2 големини на палецот секачи за да изберете од. Една големина 1,02 х 2,09 инчи е погодна за мажи, а другата големина 0,91 х 1,97 инчи е погодна за жени. Ќе добиете 1 парчиња машина за палец и 5 парчиња анти-исечени ракави со прсти. [Широка Примена] овие секачи за палец се широко користени за берење зеленчук и овошје, како што се јагоди, краставица, модар патлиџан, бибер, домат, грав и друго овошје, можете да ги користите и за кастрење гранки.Детален опис : Спецификација : име На Производ : Материјал За Сечење Палец : Силиконска Боја : портокалова големина на секачот на Палецот : 1,02 х 2,09 инчи, 0,91 х 1,97 инчи (по избор)големина на ракавот на Прстот : 0,98 х 2,56 инчи апликација : берење зеленчук и овошна белешка : 1. Ве молиме дозволете отстапување на мерењето од 1-3 см поради рачно мерење.2. Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од бојата прикажана на сликите. Благодарам! [Лесно За Берење] алатките За собирање Градинарски палец се дизајнирани со сечила на врвот, што го олеснува берењето зеленчук и овошје за да се подобри ефикасноста на берењето во сезоната на жетва. [Заштитете Ги Прстите] заштитникот на ракавите на прстите е лесен и удобен, кој цврсто се вклопува на прстите и совршено ги штити вашите нокти, прстите од штета и спречува дамки од ноктите, лесно да се отстранат кога ќе завршите со берењето. [Безбедно и Издржливо] остриот нож е изработен од нерѓосувачки челик, кој е издржлив и не е лесен за кршење. Креветчињата со прсти се изработени од висококвалитетен силикон, со силна флексибилност, добра способност за истегнување, удобно. [Големина и Пакет] Постојат 2 големини на палецот секачи за да изберете од. Една големина 1,02 х 2,09 инчи е погодна за мажи, а другата големина 0,91 х 1,97 инчи е погодна за жени. Ќе добиете 1 парчиња машина за палец и 5 парчиња анти-исечени ракави со прсти. [Широка Примена] овие секачи за палец се широко користени за берење зеленчук и овошје, како што се јагоди, краставица, модар патлиџан, бибер, домат, грав и друго овошје, можете да ги користите и за кастрење гранки.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.