Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Заеднички Оска Подигање Стегач Клешти Клип Cv Подигање Стеги Комплет За Авто Атв Cv

Заеднички Оска Подигање Стегач Клешти Клип Cv Подигање Стеги Комплет За Авто Атв Cv

DEN 255.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Карактеристики : * сосема нов и висок квалитет*Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба*Тип : Универзална Оска CV Комплет За Стегање За Спојување На Спојници*Поставеност На Возилото : Лево, Десно, Напред, Задно*Вклучени Делови За Комплет : Стеги За Подигање*Материјал : Нерѓосувачки Челик*Должина*34cm*6,5 mm(Мала Лента)*Должина*Ширина : 74cm*7mm(Голема Лента)пакетот вклучува : 10x-Краток бендови10х-големи Бендовизабележете : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите . прикажани на веб-сајтот предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот . монитор и осветленост на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба. Совршени функции, ви даваат прекрасно искуство. Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не, ние ќе ви го решиме. Секој клиент може да ужива 30 дена наплата или замена за Оштетени/Квалитетни Проблеми. 20 парчиња Клешти За Прицврстување На Спојната Оска Клип Cv Прицврстувачи За Подигање Комплет За Автоматско / Атв Биографија.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.