Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Фетерна Плус Големина Женски Секојдневни Еластични Џебови Со Една Линија Шорцеви Со Манжетни Со Девет точки Комбинезони Широки Шорцеви Ромпери женски комбинезон?

Фетерна Плус Големина Женски Секојдневни Еластични Џебови Со Една Линија Шорцеви Со Манжетни Со Девет точки Комбинезони Широки

DEN 223.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Плус Големина Женски Секојдневен Еластичен Еднолиниски Џебови За Рамо Шорцеви Со Манжетни Со Девет точки Комбинезони Широки Шорцеви Ромперкарактеристики : совети за ГОЛЕМИНА : ве Молиме внимателно проверете ЈА ТАБЕЛАТА СО ГОЛЕМИНИ што ја ДАВАМЕ пред да ја купите! €● Дамските врвови се меки и удобни, пријателски за кожата и издржливи. ①Комбинезони со мека, лесна и висококвалитетна ткаенина што прави да се чувствувате кул во жешкото лето.Обични Лабави Комбинезони прикажани со секси V вратот, Краток ракав, Џебови, широка нога.Спарете со вашите пумпи, потпетици, подигање. Овој летен комбинезон е но елегантен и класичен, секогаш ве прави симпатични и многу женствени.Погоден за плажа,дом,секојдневно,работа,одмор ,спорт,одмор,костум За сите Прилики. Овој возбудува полите ромпер е совршен за летни и пролетни временски услови. Информации за производот : Пол : Должина На Жените : редовна Должина На Панталони : Долг Стил : Секојдневен, моден Повод : Секојдневен, Дневен Пакет вклучува : Комбинезон ОД 1 ПАРЧЕ ве Молиме имајте предвид дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот.Size USUKEUBust Sleeve Waist Hip Lengths4634110cm/43.31"52cm/20.47"112cm/44.09"114cm/44.88"86cm/33.86"M6836116cm/45.67"53cm/20.87"118cm/46.46"120cm/47.24"88cm/34.65"L81038122cm/48.03"54cm/21.26"124cm/48.82"126cm/49.61"90cm/35.43"XL101240128cm/50.39"55cm/21.65"130cm/51.18"132cm/51.97"92cm/36.22"XXL121442134cm/52.76"56cm/22.05"136cm/53.54"138cm/54.33"94cm/37.01"XXXL141644140cm/55.12"57cm/22.44"142cm/55.91"144cm/56.69"96cm/37.80" дами летни долги панталони комбинезони и ромпери доволно мека, лесна, удобна, дишечка облека во лето. Женските секојдневни ромпери се одличен избор за на отворено, дружење, задачи, состаноци, роденденски забави, крстарења за вечера, коктел забави, клубови, базени, плажи, одмори и многу повеќе. Женскиот секојдневен комбинезон за суспендирање може да се комбинира со сандали, патики, високи потпетици,капи, ранци, сандали, ѓердани итн. Прилагодлив ромпер за ремени за шпагети, ромпер без ракави за жени,два странични џебови,еднобојна боја и боја за вратоврска,широка нога, лабаво вклопување, секојдневен стил. Машина за перење.рачно миење на ладно, не избелувајте.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.