Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Etereauty Чувствува Цвеќиња Ткаенина Цвет Украси ЗА САМ Занаети Шиење Ракотворби

Etereauty Чувствува Цвеќиња Ткаенина Цвет Украси ЗА САМ Занаети Шиење Ракотворби

DEN 2.33
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Опис. Многу и направете ги вашите занаетчиски проекти брзи и лесни! Со 5 стилови дизајн на облик и светли бои, овие преслатки цвеќиња се вклопуваат во уметност, занаети САМИ, материјали за забави, украсување, изработка на накит везови, апликација, шиење, бележници, честитки, празнични занаети итн. Функција. - Боја : Како Што Е Прикажано. - Материјал : Филц. - Големина : 4, 8х4, 8х0, 15см. - Избрани бои почувствувани цвеќиња : овие почувствувани цвеќиња различни бои, повеќе опции за создавање на вашите проекти. - 5 различни стилови : Тркалезни Цвеќиња Од 8 Ливчиња, Цвеќиња Од 7 Ливчиња, 2 Различни големини Цвеќиња од 5 Ливчиња, секој стил 30 парчиња. - Погодно за употреба : Зачувајте ги рацете од тоа што треба да ги исечете,овој цвет може да биде нанижан или залепен на нештата директно. - Широки апликации : цвеќињата од филц се добри како самостојни материјали, погодни и за деца и за возрасни, може да се нанесат на штипки за коса, лента за глава, капи, картички за покани, чанти, чевли, ракавици, домашен декор и многу повеќе. 30 х Круг без Дупка 30 х 8-Ливчиња Цвеќиња со Дупка 30 х 7-Ливчиња Цвеќиња со Дупка 30 х 5-Ливчиња Цвеќиња без Дупка (Поголема големина) 30 х 5-Ливчиња Цвеќиња без Дупка (Помала големина). Избрани бои почувствувани цвеќиња : овие почувствувани цвеќиња различни бои, повеќе опции за создавање на вашите проекти. 5 различни стилови : Тркалезни Цвеќиња Од 8 Ливчиња, Цвеќиња Од 7 Ливчиња, 2 Различни големини Цвеќиња од 5 Ливчиња, секој стил 30 парчиња. Практично за употреба : Зачувајте ги рацете од тоа што треба да ги исечете,овој цвет може да биде нанижан или залепен на нештата директно. Широки апликации : цвеќињата од филц се добри како самостојни материјали, погодни и за деца и за возрасни, може да се нанесат на штипки за коса, лента за глава, капи, картички за покани, чанти, чевли, ракавици, домашен декор и многу повеќе.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.