Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Летен Заштеди Дозвола

Летен Заштеди Дозвола

DEN 2.33
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Машки Есенски И Зимски Обични Обични Алатки Со Цврста Боја Карактеристики На Патент Палто На Ветерна Јакна : 1.it Изработен Е Од Висококвалитетни Материјали, Доволно Издржлив за Секојдневно Носење. 2. Нов Изглед, Ново Ти! 3.Одлично За Секојдневно, Секојдневно, Сигурен Сум дека ќе Ви се Допадне! 4.Носењето На Овој Пуловер ќе Ја Истакне Вашата Фигура и ќе Добие Многу пофалби. 5.Специјалниот И Модерен Стилски Дизајн Ве Прави попривлечни, Шармантни, Модни и Шик, Ја Прави Вашата Форма Да Изгледа Одлично Елегантно, Но Сепак Секси во исто време. Информации за производот : Сезона : Aut И Зима Пол : Мажи Повод : Обичен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Стил На Еднобојна Боја : Обична Должина На Ракавот : Целосен Ракав Одговара : Одговара На Големината Дебелина : Стандард Како Да Се Мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија Што Добивате : 1 парчиња Машка Јакна Големина Големина Сад Велика Британија Еу Биста Должина На Рамениот Ракав Хххххх-Големи 16 18 46 124см/48,82" 52,5 См/20,67" 66см/25,98" 75см/29,53" Големина : Ххххл Големина : Хххх-Големи Сад : 16 Велика Британија : 18 Еу : 46 Биста : 124см/48,82" Рамо : 52,5 См/20,67" Ракав : 66см/25,98" должина : 75см/29.53" Зимска Јакна. отпорен на гребење И Абење : Школка За Скијачки Палта Е Изработена од Материјал за Мешање На Полимер. Силната Обвивка Од Ткаенина Од Текстилни Влакна, Која Може Да Го Намали Ризикот од случајна повреда, избегнува Гребење Од Карпи и Гранки и Во исто време Го Штити Вашето Тело. Водоотпорен : Изработен од Водоотпорна Ткаенина Што Дише, а сите Патенти Се Во Водоотпорен Дизајн, Водоотпорната Ткаенина Може Да Спречи Проникнување На Дождовницата во Скијачката Јакна и Во Меѓувреме Да ја Елиминира Потта На Време. Ова Е Зимска Основна Гардероба. Врвен Квалитет : Ние Користиме Висококвалитетни Материјали во Целата Наша Облека за Да Обезбедиме Максимална Удобност, Долговечност и Трајна Моќност. секогаш Меко и Удобно Вклопување.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.