Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Празник Семејство Појавување Божиќ Пижами Поставува Божиќ Гринч Печатени Бебе-Деца-Возрасни-Големина На Домашно Милениче Врвот И Панталони Боди Унисе Пижами Сето

Празник Семејство Појавување Божиќ Пижами Поставува Божиќ Гринч Печатени Бебе-Деца-Возрасни-Големина На Домашно Милениче Врвот

DEN 1.67
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Појавување На Божиќни Пижами . Возрасен врв изработен од 95% памук/5% спандекс; панталони изработени од 100% четкан памук. Детски ПЈ топлински врвови со долги ракави изработени од 100% полиестер; целосни 100% полиестерски карирани панталони. Сите стилови имаат еластична половина; . За безбедност на детето, детската облека за спиење треба да биде цврста или отпорна на пламен; Оваа облека е отпорна на пламен. За Мажи многу стилови сега се достапни во повеќе големини за целото семејство. Отпорна на пламен За Безбедност На Детето - за безбедност на детето, детската облека за спиење треба да биде цврста или отпорна на пламен; облеката За пижами На ова дете е отпорна на пламен.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.