Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Тена Живина Ограда, 25-стапки 2-стапки, Црна, Екструдирана Мрежа Валани Мечување

Тена Живина Ограда, 25-стапки 2-стапки, Црна, Екструдирана Мрежа Валани Мечување

DEN 2.67
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Оградата од Живина тенакс е одлична, лесна и безбедна за инсталирање алтернатива на ' рѓосаната метална шестоаголна ограда. Оваа Опција За Шарен и природен изглед Тенакс е наменета за продолжена употреба, за апликации како што се кафез или како бариера за заштита на младите кокошки. Оградата на живина тенакс е произведена со смола со висока густина што овозможува супериорна јачина и долговечност. Оградата од живина тенакс може да се користи и како гранична ограда во вашиот двор или градина. Користете како живина мечување или други птичарникот апликации. Користете како градинарска ограда околу растенијата или езерцата. Користете за кафези. УВ третирани за заштита. 2 Х 25 Нога Ролна. Боја : Црна.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.