Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
7 32 Рустикална Сива Дрвена Рамка

7 32 Рустикална Сива Дрвена Рамка

DEN 988.80
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Овој Стил На Дрво 7" х 32" е направен од Северноамериканско тврдо дрво, кое е украсно дрво. Направено Во Сад Доаѓа Со Јасен Акрилик За Врамување кој нуди прекрасна клери со половина од тежината на стаклото и многу пати поголема отпорност на удар. Дополнително, блокира некоја ултравиолетова светлина. е идеален материјал за застаклување за музеи, галерии и домови.Ја вклучува нашата премиум Поддршка Од Пена Без Киселина, препорачана за важни уметнички дела или дела што ќе бидат д многу години. се тампонира со алкален раствор, кој им помага на киселините што се наоѓаат во повеќето печатени уметности и ја забавува брзината со која уметничкото дело се оштетува себеси.Фс уметност, постери и / или фото отпечатоци со димензии точно 7 " х 32". Ова вклучува висечки хардвер, жица и шајка. 7" Х 32 " Рустикална Сива Дрвена Рамка (Дерби).

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.