Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Солас 9512-153-Рубе Плус Алуминиум 3-Сечилото Пропелер-ЛХ, 15.3 Дијаметар 21 Теренот

Солас 9512-153-Рубе Плус Алуминиум 3-Сечилото Пропелер-ЛХ, 15.3 Дијаметар 21 Теренот

DEN 2.00
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Секој пропелер На брод Рубекс има гумен систем за заменлив центар. Тој е дизајниран да ги елиминира брборењата и вибрациите на кои се склони системите на конкурентни центри. Бидејќи е гума, центарот На Рубекс нема пластика за влошување. Може да отклони 10% за помеко менување и да го намали ударот на вратилото на реквизитот кога пропелерот ќе удри во потопен објект. Центарот Рубекс нема да се врти во пропелерот. Секој Комплет За Центар На Рубекс доаѓа со хардверот потребен за инсталирање на пропелерот на вратилото на реквизитот. За разлика од конкурентните центри, реквизитната навртка не бара периодично повторно вртење на системот На пропелер Рубекс. Пропелерот Рубекс 3+ нуди посилни сечила, подобри перформанси и извонредно забрзување и максимална брзина. Нивниот поголем дијаметар е дизајниран за СУЗУКИ DF70-140 (15 заб). 15.3" Дијаметар. 21 " Теренот. Ротација На Левата Рака. Ексклузивен процес на фрлање стискање. Посилни сечила со подобри перформанси. Извонредно забрзување и максимална брзина. 15.3 "Дијаметар, 21" Теренот. Ротација : Левата Рака.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.