Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
CottageCutz CCP CottageCutz Petites Умре-Венец

CottageCutz CCP CottageCutz Petites Умре-Венец

DEN 2559.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Карактеристики. Котагекуц-Умираат Ситници. Со стилови на дизајн кои се слатки и симпатични забавни и чудни и класично елегантни овие универзални умирања тенки нафора прават одличен додаток на вашите материјали за изработка на хартија. Исечете неверојатни форми од хартиена картонска хартија со лепило, винил велум и многу повеќе. Тие се направени од Американски челик и се универзални матрици дизајнирани да работат со сите водечки машини за сечење на брендови на пазарот. Оваа матрица има облога со лесно ослободување заедно со дупки за иглички кои помагаат во отстранувањето на картонот. Овој пакет содржи венец. Собрана големина на дизајнот : 2х1-9/10 инчи. Произведено во САД.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.