Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Такпу 4 јули облека За Жени Кошули Со Американско Знаме Денот На Независноста Секојдневен Независен Јен Врат Елек Без Ракави Врвови 4 јули Кошули за жени на Дозвола

Такпу 4 јули облека За Жени Кошули Со Американско Знаме Денот На Независноста Секојдневен Независен Јен Врат Елек Без Ракави

DEN 79.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Женски Обичен Независен Јен Печатење На Елек Без Ракави Tops Features : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење.2.Многу кул за носење, Нов Изглед. 3.Удобно и пријатно, може да ја носи личноста дома или на работа.4.Овој Лесен, блузи е совршен за Оние Удобни денови!5.Продолжете да се подобрувате за да ја направите вашата облека поудобна. Сезона : Четири Сезони.Пол : Жени.Повод : Дома, Секојдневно.Материјал : Полиестер.Стил : Секојдневен,Моден.Должина На Ракавот : Без Ракави.Јака : Кружен Врат.Одговара : Одговара на големината.Дебелина : Стандард.Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува.Што добивате : 1пц Жени Врвови. Материјал-Мек И Удобен, Топол Во Зима и Ладно Лето, Како и Со Мека Боја Многу Лесно Се Совпаѓа Со Друга Облека. Модна Мешавина-Костум За Пролет, Лето, Fall, Зима. Одличен Подарок Симпатична Кошула Врвот, Овој Смешен Графички Печатење Маичка Врвот Оди Совршено Речиси Сѐ. Можете Едноставно Да Го Спарите Со Вашите Слаби Фармерки, Шорцеви или Хеланки за Да Го Засилите Вашиот Секојдневен И Шик Стил. Карактеристики-Вера Семејна Слобода! Прославувајќи Го Денот На Американската Независност, Инсистирајте На Слободата на Верата и Семејството. Ѕвезди Ленти Знаме Писмо Печатење Кошула, Краток Ракав, Класичен Екипажот, Повик Кошула Одговара За Жени. Женски Американски Знаме Ѕвезда Шарени Лето Чипка Ладно Рамо Маици Смешни 4 јули Денот На Независноста Патриотски Графички Мерика Шир Ретро Потресени Прстен Дупка Длабока Маица Чипка Ладно Рамо Маици За Жени Повик Лето Основен Одмор Сад Знаме Графички Краток Ракав Графички Маици Врвови Четврти јули Смешни Патриотски Графички Маици Блузи Денот На Независноста Одмор Мода Класичен Летни Маици. Подарок Кошули-Мода Вера Семејство Слобода Ѕвезди Ленти Знаме Писмо Печатење Блузи Совршен За Одбележување На Денот На Независноста На Сад, 4 јули, Партија, Повик, Улица, И Секојдневно Носење. Како Подарок за Вашата Мајка, Сестри, Пријатели, Учител, Тоа е Кул Подароци. Предлог за перење-Подобро Би Користеле Вода Со Нормална Температура За Миење На Оваа Ѕвезда Шема На Срцеви Ленти Графички Печатени За Подобро Одржување на Нејзината Боја и Ткаенина.Ако Имате Било Каков Проблем Во Врска Со Taqqpue Tees, Ве Молиме Испратете Ни Е-Пошта За Прв Пат И Ние Ќе Ви Одговориме Во Рок Од 24 Часа.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.