Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Насловна Блискост Резервни Нерѓосувачки Челик Универзална Завртка Преку Комплет Бања

Насловна Блискост Резервни Нерѓосувачки Челик Универзална Завртка Преку Комплет Бања

DEN 1247.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Карактеристики : *Употреба : завртка од нерѓосувачки челик преку комплет, за поврзување на цистерната за тоалет со тавата.*Материјал : изработен од нерѓосувачки челик 304 *Несклопен комплет : лесен за склопување, лесен за употреба.*2 парчиња комплет : 1 комплет од 2 за употреба на резервоарот за тоалет.Спецификација : Име : резервоар за вода болт материјал : 304 нерѓосувачки челик, Боја : Вклучен златен пакет : 2 парчиња завртка за резервоар за вода (несклопен) Забелешка : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. Употреба : завртка од нерѓосувачки челик преку комплет, за поврзување на цистерната за тоалет со тавата. Материјал : изработен од нерѓосувачки челик 304. Несклопен комплет : лесен за склопување, лесен за употреба. 2 парчиња комплет : 1 комплет од 2 за употреба на резервоарот за тоалет. Спецификација : Име : Материјал за завртки на резервоарот за вода : 304 Нерѓосувачки челик, Боја : Вклучен е златен Пакет : 2 парчиња завртка за резервоар за вода (несклопен) Забелешка : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината. 2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.