Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Shpwfbe Кошули Со Долги Ракави За Мажи Кошула Со Јака Со Јака Со Долги Врвови Машки Ракави Со Копчиња Обични Цврсти Машки Кошули Машки Кошули

Shpwfbe Кошули Со Долги Ракави За Мажи Кошула Со Јака Со Јака Со Долги Врвови Машки Ракави Со Копчиња Обични Цврсти Машки Кошули

DEN 367.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина. Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД. 1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи. Големина : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД.Големина : М САД : 10 ЕУ : 40 Биста : 110см/43.31 "Рамо : 49см/19.29" Ракав : 61см/24.02 "Должина : 73см/28.74". Големина : Л САД : 12 ЕУ : 42 Биста : 116см/45.67 "Рамо : 51см/20.08" Ракав : 62см/24.41 "Должина : 74см/29.13". Големина : XL САД : 14 ЕУ : 44 Биста : 122cm/48.03 "Рамо : 53cm/20.87" Ракав : 63cm/24.80 "Должина : 75cm/29.53". Големина : 2 XL САД : 16 ЕУ : 46 Биста : 128cm/50.39 "Рамо : 55cm/21.65" Ракав : 64cm/25.20 "Должина : 76cm/29.92". Големина : 3 XL САД : 18 ЕУ : 48 Биста : 134cm/52.76" Рамо : 57cm/22.44" Ракав : 65cm/25.59" Должина : 77cm/30.31" Машка Обична Цврста Кошула Долги Ракави Копче За Вртење Надолу Јака Блузи Кошула Можеме да гарантираме дека целокупниот стил прикажан на фотографијата е точен, но може да има разлики во тоа како се појавува стилот за време на носете. Ова зависи од други физички променливи, на пр.лична големина на телото, обликот на телото, пропорцијата на екстремитетите, висината итн.Специфики на предметот : Сезона : Сите Сезонски Пол : Менматеријал : Памучна Декорација : цврста Блуза должина : Редовна должина на Ракавот : Долга Јака Со Ракави : Јака Надолу. Тип на шема : Цврст Стил : Дневно/Секојдневно што добивате : 1 Х Машка Кошула Функција : л Специјален цврст / Дизајн на Јака надолу изработен е од материјали, издржлив за секојдневно носење!л ова е подарок за вашите љубовници или за себе.l Јака Надолу, Долг Ракав, Цврст Погоден За Дневен/Секојдневен изглед : поради можните физички разлики помеѓу различните монитори, фотографијата на производот е само илустративна и можеби не ја одразува точно вистинската боја на примениот предмет. бели маици за мажи, кошули со долги ракави за мажи, машки обични кошули со копчиња, блузи за излегување, маици за мажи, машка мода, блуза, копче со кратки ракави надолу мажи, западна, бела маица, слатки летни блузи, машки кратки ракави копче надолу, слатки врвови, летна облека, бела блуза, бел врв, машки маици, маици за маж, мажи со кошули со копчиња, маици. плус големина блуза, маици за мажи, туника блузи, преголеми маици, кошули за мажи, црна кошула, вистински класични маици мажи, машки кошули, летен врв, копче надолу кошула мажи, машки копче надолу краток ракав, машки маици, туника, црна блуза, фустан кошула, маици за мажи, машки графички маици, плетен врв. 1 Х Кошула, Машка кошула Сива М.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.