Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Женски Осип Со Долги Ракави УВ УПФ 50+ Заштита од Сонце Патент Костим За Капење Костими За Капење Пливање Сурфање Нуркање Костум

Женски Осип Со Долги Ракави УВ УПФ 50+ Заштита од Сонце Патент Костим За Капење Костими За Капење Пливање Сурфање Нуркање Костум

DEN 287.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Карактеристики : . ●Заштита од сонце ● UPF 50+ ткаенините блокираат повеќе од 98% ОД U и УВБ зраците. Que Design®затворање На Патент за лесно отворање и затворање, има и вграден отстранлив поместен градник без шоу-преку и поддршка, тенок фит. €Карактеристика€дизајнот Со Долг Ракав Со Висок врат го прави вашето тело да изгледа витко и ласкаво. ●Иновативна втора кожа●Ултра мека 4-насочна супер растеглива ткаенина, брзо сушење, анти-хлор, се чувствува како втора кожа. ●Функционален е Добар За пливање, одмор на плажа, игри со водени спортови итн . Карактеристики : . Состојба : Сосема Ново. Пол : Жени. Големина : С (САД 4-6), М (САД 8-10), Л (САД 12-14), XL (САД 14-16), 2 XL (САД 18-20). . Материјал : мека полиамидна Полиестерска спандекс осип/ткаенина за костими за капење. Пол : Жени. Големина Табела (Инчи) : . С (САД 4-6) : Биста 29 "-31" Половината 25 "-27" Колк 31 " -33". М (САД 8-10) : Биста 31 "-33" Половината 26 "-28" Колк 33 " -35". Л( САД 12-14) : Биста 33 "-35" Половината 29 "-31" Колк 35 " -38". XL( САД 16-18) : Биста 36"-39" Половината 32"-35" Колк 38"-42". ХХЛ (САД 18-20) : Биста 40 "-43" Половината 36 "-39" Колк 42 " -45". . Забелешка : . ве молиме погледнете ЈА ГОЛЕМИНАТА на проверката на сликата. 1. Варијабилноста од 1-3 см е можна поради процесот на мерење, ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да понудите. (1см=0,39 инчи). 2. Вистинската боја може малку да се разликува од онлајн сликата поради поставувањето на бојата на мониторот. Пакетот вклучува : . 1* Сурфање Костим за Капење (1-парче) костим за капење.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.