Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Реман 65-Погон Реквизит Вратило Пред одговара 1999-Шевролет, ГМЦ

Реман 65-Погон Реквизит Вратило Пред одговара 1999-Шевролет, ГМЦ

DEN 3.33
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

КАРДОНЕ има долгогодишно искуство во тестирање и инженерство на реквизитни шахти – поминавме години анализирајќи материјали и процеси за да дојдеме до супериорен, подолготраен производ. Секоја единица е дизајнирана и изградена за да одговара на перформансите На о.е. Дополнително, сите Кардонски Реквизитни Шахти се 100% динамички избалансирани, што резултира со перформанси без вибрации при сите брзини. Апликација за возило : Шевролет Силверадо 2500 2000-99, Приградски 2500 2000; ГМЦ Сиера 2500 2000-99, ЈУКОН XL 2500 2000. Изграден за да одговара На формата, вклопувањето и функцијата На О.Е.. Инсталирани се 100% нови универзални споеви за да се обезбеди правилно вклопување и оптимални перформанси. Сите јареми за лизгање се подмачкуваат за да се спречи предвремено абење. Единиците се 100% динамички избалансирани при 3200 Вртежи во Минута за работа без вибрации и зголемен животен век на зглобовите. Ое Референца : 21171231.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.