Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Цртан Филм Зелена Новогодишна Елка Бебешко Ќебе, Топло И Дише, Меко И Пријателско За Кожата, 40 30

Цртан Филм Зелена Новогодишна Елка Бебешко Ќебе, Топло И Дише, Меко И Пријателско За Кожата, 40 30

DEN 1.67
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Цртан филм зелено новогодишно ќебе за бебиња е изработено од висококвалитетна кадифен полиестерска ткаенина која е ослободена од штетни материи, не бледне и не фрла влакненца. Супер мекиот кадифен материјал не е само супер мек и удобен, туку и мала тежина и доволно топол, но не премногу топол за да создаде удобна и топла средина за вашите малечки, исто како и во прегратката на нивната мајка, тие ќе се чувствуваат безбедно и сигурно.Задниот дел на ќебето за бебиња има уникатна форма на текстура со кадифен кадифен што му обезбедува на вашето малечко тактилно, сетилно искуство кое е и удобно и забавно, носејќи слатко дружење на вашето бебе.Ќебињата за бебиња може да се користат како ќебиња за повивање, навлаки за колички, навлаки за нега или поставени рамно на подот за да обезбедат место за играње на вашето малечко. Или возрасните може да се користат на каучот, во куќата, автомобилот или канцеларијата за покривање на нозете итн.Забелешка : ќебињата За Бебиња може да се мијат рачно или да се мијат во машина, додајте омекнувач во водата при перење за да помогнете во олабавување на ќебето, сушење на тивок оган, не пеглајте, не користете белило. Безбеден материјал, без штетни материи. Удобна ткаенина, мека и пријателска за кожата. Кадифен исечен цвет текстура, донесе уникатен допир.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.