Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Ѕид мајмуни Џунгла Водопад Кора И Стап Ѕид Налепници Мурал СМ

Ѕид мајмуни Џунгла Водопад Кора И Стап Ѕид Налепници Мурал СМ

DEN 0.67
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Ѕидни мајмуни Премиум ѕидни налепници се Гордо Направени во САД, и печатени направени по нарачка, само за вас! Едноставно излупете ги и залепете ги нашите живописни, полу-сјајни налепници. Налепниците на ѕидните мајмуни никогаш нема да остават трага или да ги оштетат вашите ѕидови при отстранувањето. Нашите налепници ќе се држат до мазни површини - вклучувајќи ѕидови и стакло. Имаме најголем избор на ѕидни налепници преку интернет со пристап до илјадници инспирирани отпечатоци. Најдете ѕидни налепници во форма на креативни цртани филмови, векторски илустрации и реални фотографии. Нашето врвно мастило ги прави налепниците толку живописни и живописни секој во семејството од баба до тато ќе сака еден. Најдете спортски предмети, како и расадник, девојки, едукативни, мотивациони, фантастични и уметнички производи. Овој производ и наведениот производ на Секој Ѕиден Мајмун е налепница од винил ѕид. Трансформирајте го вашиот дом-спална соба, студентски дом, кујна, дневна/трпезарија - со нашите свежо печатени налепници. Ние ги користиме најквалитетните печатачи, мастила и материјали достапни! Секоја налепница е направена по нарачка. Налепниците прават одлични додатоци во детските соби, расадници, па дури и бизниси. Користете една или многу декоративната употреба е ограничена од вашите идеи. Скали, сали, училници, вашите материјали итн. може брзо да се трансформира во слатки, забавни или инспиративни предмети. За да ја изберете соодветната големина на налепниците за вашиот ѕид, измерете го празниот простор со кој треба да работите. Обично, изборот на предметот најблиску, но не поголем од површината на ѕидот дава најдобри резултати. Избегнувајте слаби налепници и апликации со нашите премиум винил налепници. Дали заборавивме да споменеме дека нашите силуети имаат бесплатни прилагодувања на бојата? Црвена, жолта, сина, зелена именуваш! Изберете од навивање/гимнастика до скејтборд и голф. Разновидноста е одлична за момчиња и девојчиња од сите возрасти. И возрасните!. Не заборавајте двојно да ја проверите количката за големина и количина! Ние печатиме и испраќаме ОД ГАЈТЕРСБУРГ, Д-р. Ве молиме не се однесуваат на соба ако неодамна насликани. Мора да почекате 1-2 недели за апликација. Дали сте го измериле вашиот ѕид? Нашите Ѕидни Налепници се отпечатени на барање, затоа ве МОЛИМЕ проверете ја големината на налепницата што ја нарачувате пред да кликнете на копчето "ДОДАЈ ВО КОШНИЧКА". Враќањето не може да се изврши во физички продавници.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.