Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Hesroicy Реални Вештачки Топката Хризантема Со Глави-Совршен ЗА Сам Дома И Свадба Декор, не-венеат Фау Цвет Дома Материјали

Hesroicy Реални Вештачки Топката Хризантема Со Глави-Совршен ЗА Сам Дома И Свадба Декор, не-венеат Фау Цвет Дома Материјали

DEN 3.33
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Опис : овие вештачки цвеќиња имаат реален и природен изглед, и тие се практична алтернатива на вистинските цвеќиња, кои остануваат во добра состојба и убави од година во година.Вештачкото цвеќе не треба да се напои или негува, тие ќе цветаат засекогаш и никогаш нема да избледат без разлика каде ќе изберете да ги прикажете. Лажните цвеќиња не само што ќе додадат боја во вашиот живот, туку и ќе ви заштедат време и напор во грижата за нив.Избирајќи материјал од вештачка свила, овој производ е реален и отпорен на абење.Должината на овој производ е 30cm.It погоден е за забава, канцеларија, дневна соба, хотел, продавница, декорација на домот, свадба итн. Име на предметот : Вештачки Цветен Материјал : Вештачка Свила Цветпроцес : Полу-рачен И Полумеханички тип : Филијали : Цветен Стил : Модеренкарактеристики : Реална, Фина Изработка, Детали За Брза Големина : Должина : 30см/11.81" (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 х Вештачки Цвет овие вештачки цвеќиња имаат реален и природен изглед, и тие се практична алтернатива на вистинските цвеќиња, кои остануваат во добра состојба и убави од година во година. Вештачкото цвеќе не треба да се напои или негува, тие ќе цветаат засекогаш и никогаш нема да избледат без разлика каде ќе изберете да ги прикажете. Лажните цвеќиња не само што ќе додадат боја во вашиот живот, туку и ќе ви заштедат време и напор во грижата за нив. Избирајќи материјал од вештачка свила, овој производ е реален и отпорен на абење. Должината на овој производ е 30см. Таа е погодна за забава, канцеларија, дневна соба, хотел, продавница, домашна декорација, свадба итн.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.