Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Карилон Розова Сафир Прстен, Скапоцен Камен Кластер 2. кт Стерлинг Сребрен Прстен За Жени, Големина На Прстен: 8

Карилон Розова Сафир Прстен, Скапоцен Камен Кластер 2. кт Стерлинг Сребрен Прстен За Жени, Големина На Прстен: 8

DEN 470.72
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Карилон е бренд Дефиниран За Убавина кој има широка колекција На Сребрен Накит со Скапоцени Скапоцени Камења. Сите производи се испраќаат во елегантна кутија за подароци, подготвени да се почестите себеси или некој близок за секоја годишнина, роденден, свадба, дипломирање, Божиќ, Денот на Мајката, Денот на Вљубените и кој било друг празник или подарок за специјална пригода. Од кул модерен до класичен гроздобер, Карилон нуди висококвалитетен Прифатлив сребрен накит за жени и мажи, удобен за секојдневно носење и за сите прилики. 30-ден, 100% гаранција за враќање на парите. Точка Бруто Тежина : 5,72 Грам. Скапоцен Камен : Септември Роден Камен Розова Сафир Скапоцен Камен 2.05 Карат. Карактеристики : Овој Скапоцен Камен Прстен е направен од 925 Сребро. Совршен за роденден, годишнина, празници, порибување, дипломирање, Божиќ, Денот на Вљубените, Денот на Мајката, Ви Благодарам или едноставно "Размислување за вас".

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.