Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Такпу Машки Стебла За Пливање Престанете Да Зјапате Во Мојот Петел Смешни Ковчези За Пливање Хумористична Облога За Капење Костими За Капење Шорцеви За Пливање Су?

Такпу Машки Стебла За Пливање Престанете Да Зјапате Во Мојот Петел Смешни Ковчези За Пливање Хумористична Облога За Капење Костими

DEN 287.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Мажи Врвка За Пиво Со Специјален Принт Пиво Фестивал Плажа Обични Панталони Шорцеви Панталони Карактеристики : Специјална Ткаенина/Моден дизајн. Изработен е од висококвалитетни материјали, издржлив за секојдневно носење! Ова е одличен подарок за вашите љубовници или за себе. Купи тоа може да биде изгледа толку убаво. Повод : можете да носите атлетски шорцеви за трчање,вежбање,јога, теретана или само лежење во лето.Сезона : Сите сезонски пол : Менстајл : Дневен/Секојдневен Материјал : 95%Полиестер, 5% Тип На Спандекспатер : должина На Панталони за Печатење : краткодекорација : Ништо што добивате : 1 Х Машки шорцеви }МАТЕРИЈАЛ} : 95%Полиестер+5%Спандекс, толку мек и растеглив, речиси како материјал за јога панталони. Дебела големина на Ознаката 2 Е азиска големина, работи 1-2 големини помали од големината НА САД, ја претворивме, но само за референца, ве молиме проверете ја ТАБЕЛАТА СО ГОЛЕМИНИ на левите слики во комбинација со вашата линија на половината пред да ја купите; доколку има прашања, слободно контактирајте не.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.