Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Сет За Станбени Сребрени Јарболи-Комплет За Економија

Сет За Станбени Сребрени Јарболи-Комплет За Економија

DEN 1.67
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Нашиот комплет за станбени јарболи вклучува се што ви треба за да поставите приказ на јарболот на ѕидот по нечуена ниска цена. Пол е 3/4" дијаметар и 6 стапки долг. Овој комплет малопродажба за 1 12 или повеќе. Овие комплети се одлична можност за трговците на мало и собирање средства. Ве молиме контактирајте ја нашата поделба на големо за поголеми нарачки.Направено Во Чинакит не доаѓа со знаме забелешка : Препорачаната максимална големина на знамето за овој столб е 3ft x 5ft. Знамето не е вклучено. Комплет за економично знаме што ќе одговара на сечиј буџет. Вклучува челичен јарбол, штипки за знаме, орел и хардвер за монтирање. Одлично за трговците на мало и собирање средства. Произведено Во Кина.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.