Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Летни Обични Мажи Летни Печатени Маици Со Кратки Ракави Вратот На Екипажот Врвни Шорцеви За Врзување Костуми

Летни Обични Мажи Летни Печатени Маици Со Кратки Ракави Вратот На Екипажот Врвни Шорцеви За Врзување Костуми

DEN 2.33
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Големина : М Биста : 105см/41.34" Рамо : 46см/18.11" Ракав : 22см/8.66" Горна Должина : 70см/27.56" Половината : 64-84см/25.20-33.07" Должина На Панталоните : 48см/18.90" Колк : 110см/43.31" Големина : Л Биста : 110см/43.31" рамо : 48см/18.90" ракав : 23см/9.06" Горна должина : 72см/28.35" половината : 69-89см/27.17-35.04" должина на панталони : 49см/19.29" колк : 115см/45.28" големина : xl биста : 115см/45.28" рамо : 50см/19.69" ракав : 24см/9.45" горна должина : 74см/29.13" половината : 74-94см/29.13-37.01" должина на панталони : 51см/20.08" колк : 120см/47.24" големина : ххл Биста : 121см/47.64" рамо : 52см/20.47" ракав : 25см/9,84" горна должина : 76см/29,92" половината : 79-99см/31,10-38,98" должина на панталоните : 52см/20,47" колк : 125см/49,21" големина : Хххл биста : 127см/50,00" рамо : 54см/21,26" Ракав : 26см/10.24" горна должина : 78см/30.71" половината : 85-105см/33.46-41.34" Должина На Панталоните : 53см/20.87" Колк : 130см/51.18" големина : ххххл биста : 133см/52.36" рамо : 56см/22.05" ракав : 27см/10.63" врв должина : 80см/31.50" половината : 91-111см/35.83-43.70" должина на панталони : 54см/21.26" колк : 136см/53.54" големина : хххххл биста : 139см/54.72" рамо : 58см/22.83" ракав : 28см/11.02" горна должина : 82см/32,28" половината : 98-118см/38,58-46,46" Должина На Панталони : 56см/22,05" Колк : 143см/56,30" Мажи Летни печатени маици со кратки ракави вратот на екипажот врвни шорцеви за врзувањекарактеристики : материјал : изработен е од висококвалитетни материјали, Доволно Издржлив за вашето секојдневно носењекарактеристики : стилскиот И Моден Дизајн Ве Прават попривлечен натпревар : совршен совпаѓајте Со Вашите Омилени шорцеви, хеланки, црни секојдневни панталони, Тексас фармерки итн.прилики : одлично За Секојдневно, секојдневно, деловно, свадба, забава. Сигурен сум дека ќе ви се допадне! Големина : ве Молиме погледнете ја табелата со големини на сликата пред да нарачате. Опис : Сезона : Лето : Менокација : Дневно, Деловно, Свадба, Забава Материјал : 170гр Имитација На Памучна Шема Тип : Стил На Печатење : Лежерна должина на Ракавот : Краток Ракав : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 Еез Машка Блуза+1 Еез Панталони Трендовски и стилски. Големина : л. стави-заедно. Совршен за Повеќе Прилики. Класично вклопување.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.