Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Машина За Машини И Бак Морнарица Чикаго Мечки Големи И Високи Прилагодете Ја Еко Плетената Хибридна Рециклирана Јакна Со Целосен Патент

Машина За Машини И Бак Морнарица Чикаго Мечки Големи И Високи Прилагодете Ја Еко Плетената Хибридна Рециклирана Јакна Со Целосен

DEN 1599.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Овој Секач И Голема И Висока Прилагодена Еко Плетена Хибридна Рециклирана Јакна Со Целосен Патент е стилски додаток на вашата опрема За Мечки во Чикаго. Се одликува со два предни џебови со патент и преклопот на школка напред и назад го прават отпорен на ветер. Комплетен е со везена графика На Чикаго мечки што ја прави совршена комбинација на удобност и дух. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Два предни џебови со патент. Долг ракав. Потсмеваат вратот. Преклопување на школка напред и назад. Отпорен на ветер. Материјал : 100% Рециклиран Полиестер. Машинско перење. Полн Патент. Официјално лиценциран. Рециклирана содржина сертифицирана Со Глобален Рециклиран Стандард.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.