Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Весбар Завиткајте-Околу Замена Леќа-Лх

Весбар Завиткајте-Околу Замена Леќа-Лх

DEN 3.00
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Стилот на завиткување одговара на задните светла На Весбар 003571, 003523, 003471 и 003078. Мерки 7-3/4" L x 3 " H. има прицврстување во клипови на секој крај и една завртка за прицврстување. Дизајниран за брза и едноставна инсталација. 1 година гаранција. Мерки 7-3/4" Л х 3 " Х.Изграден Од квалитетни и издржливи материјали. Дизајниран за брза и едноставна инсталација.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.