Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Нетфли Сезоната На Вештерки-Гералт Од Ривија Ѕид Постер, 22.375 34

Нетфли Сезоната На Вештерки-Гералт Од Ривија Ѕид Постер, 22.375 34

DEN 271.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Овој Тренд Меѓународен Нетфликс Сезона На Вештерки 2 - Гералт Од Ѕидниот Постер Ривија е дизајниран со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Овој постер може да се користи за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународен Нетфликс Сезона На Вештерки 2-Гералт Од Ривија Ѕид Постер : Трендови Постерите користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени На Хартија За Постери Со Сјај На Фотоарт. Клипот за постер вклучува две пластични шини за прицврстување до затворање од 24 инчи со две прилагодливи закачалки. Лесен, лесен за составување дизајн овозможува брза инсталација. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34".

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.