Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Пренослив Карабински Барометар Рачен Алтиметар Термометар За Планинарење

Пренослив Карабински Барометар Рачен Алтиметар Термометар За Планинарење

DEN 287.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Опис. Дали барате професионален, но сепак достапен рачен височина? Дали сте во потрага по цврста, доверлива алатка која може да изврши повеќе работни места одеднаш? Ако одговорот е да, не гледајте повеќе! Нашиот професионален рачен височина мора да ги задоволи вашите потреби. Тоа е еден од најдобрите избори за вас. Карактеристики. - Боја : Маслинесто Зелена. - Материјал : СТОМАЧНИ МУСКУЛИ. - Големина : 10, 80Х5, 50Х2, 00см/4, 24Х2, 16Х0, 79ин. - Опсег на висина : -900~9000 метри. - Опсег на воздушен притисок : 300-1100мбар. - Изработен е од квалитетен материјал за долго време и издржлива употреба. - Има едноставен дизајн, но многу практичен во употреба, што ви дава добро искуство со користење. - Исто така, може да биде добар избор за подарок за вашите пријатели кои сакаат планинарење, многу ќе им се допадне. - Лесен е за лесно носење и складирање, што ви дава многу погодност. -Може да се предвидат временските услови во следните 12 до 24 часа, а ефективниот опсег е 30-50 километри.Список за пакување : 1 х Рачен Височина изработен е од квалитетен материјал за долго време и издржлива употреба. Има едноставен дизајн, но многу практичен во употреба, што ви дава добро искуство со користење. Исто така, може да биде добар избор за подарок за вашите пријатели кои сакаат планинарење, многу ќе им се допадне. Лесен е за лесно носење и складирање, што ви дава многу погодност. Временските услови во следните 12 до 24 часа може да се предвидат, а ефективниот опсег е 30-50 километри.​.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.