Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Педорт Хавајска Кошула За Мажи Машки Истегнување Мек Памук Тенок Фит Краток Ракав Машка Изработена Маичка За Удобност, Опуштена Бела, 4XL

Педорт Хавајска Кошула За Мажи Машки Истегнување Мек Памук Тенок Фит Краток Ракав Машка Изработена Маичка За Удобност, Опуштена

DEN 0.67
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Лето Краток Ракав Брзо Сушење Маица Машка Еднобојна корејски Мраз Свила Круг Вратот Нов Разноврсна Дното Повик Врвот. Материјал : 84% полиестер 16% спандекс. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 250гр. големина На Пакетот : 20х20х5см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Табела големина : . Големина : М Биста : 98см/38,58" Рамо : 42,5 см/16,73" Ракав : 21см/8,27" Должина : 68см/26,77"Големина : Л Биста : 102см/40,16" Рамо : 43,8 см/17,24" Ракав : 21,5 см/8,46" Должина : 70см/27,56"Големина : xl Биста : 106cm/41.73" Рамо : 45.1 cm/17.76" Ракав : 22cm/8.66" Должина : 72cm/28.35"Големина : Xxl биста : 110cm/43.31" рамо : 46.4 cm/18.27" Ракав : 22.5 cm/8.86" должина : 74cm/29.13"ГОЛЕМИНА : xxxl биста : 115cm/45.28" рамо : 47.7 cm/18.78" ракав : 23cm/9.06" должина : 75.5 cm/29.72"големина : xxxxl биста : 120cm/47.24" рамо : 49cm/19.29" ракав : 23.5 cm/9.25" должина : 76.5 Cm/30.12"големина : xxxxl биста : 125cm/49.21" рамо : 51cm/20.08" ракав : 24cm/9.45" должина : 77.5 Cm/30.51" ткаенина : мека ткаенина и памук, обични врвови за маици со графички принт, ткаенината има малку истегнување, мека и удобна. Карактеристики : Тркалезен врат, краток ракав, графички принт, летни врвови, пуловери, маица во стил инспирирана од урбана улица веднаш го зема вашиот стил од благ до смел. Врвот на улична облека : оваа Маица лесно се совпаѓа со фармерки, слаби фармерки, шорцеви и хип хоп панталони. Големина : Точно на големината.Ве Молиме Внимателно Проверете Ја Нашата Табела Со Големини За Да Ја Изберете Вистинската Големина. Погодни прилики : Костум за секојдневна облека, одмор, училиште, секојдневен живот и заминување.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.