Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Женски Шифон Блузи Обичен Цврст Ракав Кошула Лабава V Вратот Плисирани Туника Врвови

Женски Шифон Блузи Обичен Цврст Ракав Кошула Лабава V Вратот Плисирани Туника Врвови

DEN 377.44
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Женска Мода Со Средна Должина Лабава Еднобојна Кошула Со Кратки Ракави Секојдневни Врвови . *Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Исто Така Треба Да Го Повикате Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Материјал : полиестеркол : Бела,Розова,Лубеница Црвена,Зелена,Виолетова,Жолта, Сина : Должина На Ракавот С-8xlsls : Кратко Деколте На Ракавот : V Шема На Вратот : Печатена Дебелина : Thin Style : Слободно Време, Боемски, Ретро, Европска Сезона : Пролет, Летна Пригода : Семејство, Одмор, Вработување, вклучен Пакет За Патувања : 1 Компјутерска Женска Блуза. Совети : . Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.Извинете За Непријатностите.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување.Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. Ткаенина со мала тежина, Дише, Мека, Пријатна, пријателска за Кожата. Летните врвови дизајнирани со v вратот, краткиот ракав и џебот на градите се едноставни, но класични. Секогаш задолжително за жените. Класичен V деколте, нормални кратки ракави, шифон материјал со ѕвонче ракав и плисирани полите!. Секојдневно фитинг и разноврсна, вие сте во можност да го напикате со фармерки, изгледа одлично со речиси ништо. Овие едноставни, но привлечни слатки женски врвови за ѕвончиња можат да бидат стилизирани со фармерки или слаби, и погодни за секојдневно носење,секојдневно/канцеларија/плажа/училиште/дома/улица.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.