Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Убав Ѓердан За Жени Мажи Рачно ИЗРАБОТЕНИ 14к Позлатен И Приврзок Ѓердан Прилагодлив Долг Чокер Ѓердани За Жени

Убав Ѓердан За Жени Мажи Рачно ИЗРАБОТЕНИ 14к Позлатен И Приврзок Ѓердан Прилагодлив Долг Чокер Ѓердани За Жени

DEN 1.67
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Модерен Дизајн : Едноставен и стилски дизајн може да се совпадне со разни алишта за да одговараат на различни стилови за различни прилики!. Совети за Нега На Модни Накит : . 1. Чувајте се подалеку од хемикалии, пот, бања, несреќа, парфем, лак за коса, детергент, за да избегнете каква било штета. 2. Ве молиме избегнувајте судир, за да избегнете гребнатини на површината. 3. Ве молиме избришете ги со мека крпа кога ќе ги исчистите накитите. 4. Полетувајте кога спиете, чувајте го накитот одделно за да избегнете гребење. Материјал : Изработен од висококвалитетен заштитен материјал, никел и без олово, хипоалергичен, без промена на бојата и иритација. Дизајн : простор ѓерданите се извонредно изработени и изгледаат полни со личност и шарм со различни стилови. ПОВОД : може да се испрати до роднините на вашиот пријател на фестивалот, тоа е идеален подарок за жените. исто така е совршен за сите облекување и сите прилики. ПАКЕТ : Вкусен ѓердан е спакуван со совршена кутија за подароци, бесплатно одговара на вашите преференции и можете да ја носите за да го разубавите целокупниот изглед. УСЛУГА ПО ПРОДАЖБА : 60-дневни пари назад и бесплатна размена, ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе го одговори во 24 час.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.