Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Абтел Жени Тексас Панталони Високи Половини Модни Фармерки Дами Обични Празнични Хеланки Црни 3XL

Абтел Жени Тексас Панталони Високи Половини Модни Фармерки Дами Обични Празнични Хеланки Црни 3XL

DEN 442.72
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Жени Секојдневен Тексас Панталони,Жени Фармерки Дами Висок Струк Панталони Тип На Шема : Цврст Колордизајн : Искинат, Со Џеб, Јамка За Појас, Копче, Патент, Ролна Хемколор : Сина, Црна (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL, 3 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 85% Памук, 15% Спандекс Должина : Мини Должина : Висок Струк Сезона : Пролет, Лето, Aut, Fall, Зима Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Улица, Шопинг Карактеристики : 1. Модни фармерки обични тексас панталони, жан со висок струк, полите на ролна, секојдневни тексас панталони.2. Премиум тексас, главниот материјал е памук. Удобен и дише, добар единечен производ за вас во жешкото лето.3. Висок пораст, искинати, се тркалаат полите, вознемирувачки, класичен 5 џеб, патент мува, затворање на копчињата.4. Одлично оди со блузи за резервоари, маица, исечени врвови, блуза, туника итн.5. Костум за плажа, спорт, шопинг, патување, висока улица, клуб, отворено, забава, училиште, домување.Содржина на пакетот : 1 х Женски Тексас Панталони (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Сите мерења во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Жените Искинати Фармерки, Се Водат Удобни Панталони Потресени Уништени Тексас Панталони. Материјал-85% Памук, 15% Спандекс. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн-Модните Фармерки Со Висок Струк Доаѓаат Со Функционални 5 Џебови, Патент со Затворање На Копчиња, Потресен Дизајн и Раб Со Манжетни Создаваат Лежерен Изглед. Прилики-Секојдневна, Улична Мода, Лежење, семејно дружење, Летна Плажа, Патување Итн. Натпревар - Овие Искинати Тексас Шорцеви со Напикана Кошула или Обична Блуза за Да го Зачините Вашиот Обичен Стил.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.