Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Врска Конектор, Антички-Злато Заврши Овална Каранфилче Работ Кабохон Поставување 21x со 8.5 х Монтирање, ЗАШТЕДИТЕ 2 2

Врска Конектор, Антички-Злато Заврши Овална Каранфилче Работ Кабохон Поставување 21x со 8.5 х Монтирање, ЗАШТЕДИТЕ 2 2

DEN 3.00
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Нашите наоди се произведени во мали серии од нашата сопствена работилница, секоја внимателна рака полирана за да се отстрани целата несовршеност.Завршено со водечка во Индустријата трослојна техника на Позлата*, обложена со патентиран анти-оцрнувачки слој.Секое парче е добар квалитет на накит со извонреден сјај и издржливост од 10 пати од водечките американски добавувачи.Користете Го Попустот За Монистра Со најдобар квалитет Изберете наоди и бидете сведоци на светот на разликата во Вашиот Накит.Без Никел без Олово-сите наши наоди и направени со употреба на материјали Без Олово се што ги надминува и стандардот ЗА КПСС и калифорнискиот Про 65 без олово, еу стандарди без Никел.Голем повеќе различни занает наоѓање и монистра добавувачи може да се најде во нашата продавница со едноставно кликнете на Нашиот Бренд.180-дена враќање се достапни без прашање прашај.Оваа ставка е позната и како врска со монистра За Накит Конектори За нараквици Компоненти Кристали поставување наоди ЗА шарм ВКУПНО 12-парчиња - Дури 0,54 долари по парче. Нашите наоди се произведени во мали серии од нашата сопствена работилница. Секое парче е рачно полирано за да се отстранат несовршеностите. Завршено со водечка во Индустријата трослојна техника на Позлата*со патентиран анти-оцрнувачки слој. Сите производи доаѓаат со 180-дневна гаранција за задоволство На Meads Discounter и пријателска услуга за клиенти, нема да се поставуваат прашања ако не сте целосно задоволни со производот и сакате да го вратите. Само Во Мушка Дисокунтер. Слободен 3-Ден Превозот на нарачки над 3 35.00 или 2 2.75 превозот на целата цел. Повеќе стилови и други добавувачи на монистра може да се најдат со едноставно кликнување на нашиот Бренд.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.