Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Chevrolet Traverse WA501Q Јаглерод Флеш Метални Кварт База Боја За Автомобил Авто Камион

Chevrolet Traverse WA501Q Јаглерод Флеш Метални Кварт База Боја За Автомобил Авто Камион

DEN 383.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Комплетот вклучува 1 Литар премиум уретанско основно палто ова е вистинска уретанска подлога исто како и ОЕ финишот на вашиот автомобил. Дизајниран за апсолутна издржливост и прецизно совпаѓање на бојата. Нашиот универзален основен слој може да се користи со било кој квалитетен уретан или полиуретан јасен слој. Ова е вистинска уретанска подлога исто како и ОЕ финишот на вашиот автомобил. Дизајниран за апсолутна издржливост и прецизно совпаѓање на бојата. 1 : 1 Сооднос На Мешање со соодветен температурен опсег на редуктор. Најдобар квалитет допир (допир) боја на пазарот! . Надворешен Код На Боја : Т. Е.-WA501 Q-Chevrolet-Traverse-CF-BCQ-038 W. За Автомобил или Камион : Chevrolet Traverse WA501 Q Јаглерод Флеш Металик.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.