Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Бафало Игри Уметност На Џено Народи - Снежна Божиќ Сложувалка

Бафало Игри Уметност На Џено Народи - Снежна Божиќ Сложувалка

DEN 159.52
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Снежниот Божиќ се заснова на уметничките дела На Народите Во Џено. Посетете тивок, шармантен град покриен со снег е украсен со Новогодишни украси. Снешковци и Новогодишни елки се расфрлани околу оваа празнична сцена. Целата зграда е осветлена и чад од оџаците создавајќи пријатна атмосфера на ова снежно божиќно утро. Секој бафало игри сложувалка е произведен од рециклирани загатка одбор. Техниката за прецизно сечење гарантира дека секое парче цврсто ќе се вклопи Во Потписот На компанијата Совршен Snap. 1000 парчиња сложувалка. Завршената големина е 26,75 х 19,75 инчи. Вклучен е и постер за бонус загатки, така што ќе имате корисна референца за тоа како треба да изгледа завршената загатка додека ја составувате вашата. Произведени од материјали со врвен квалитет.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.