Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Центричен 320.42113 Ѓ РОТОРИ

Центричен 320.42113 Ѓ РОТОРИ

DEN 0.33
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Центрични делови ротори ' изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и изработка. Ние произведуваме ротори' за речиси секој автомобил на патот денес. Роторите со центрични Делови се достапни за употреба на и надвор од патот и се дизајнирани за сите временски услови. Центричен 320.42113 Ѓ РОТОРИ.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.