Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Пасха Органски Чоколадни Чипови Горчливо Слатко Темно 85%, 8. Оз

Пасха Органски Чоколадни Чипови Горчливо Слатко Темно 85%, 8. Оз

DEN 103.68
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

ПАСХА ОРГАНСКИТЕ ЧИПОВИ ОД ТЕМНО ЧОКОЛАДО ОБЕЗБЕДУВААТ ВКУСНА ОПЦИЈА БЕЗ СОЈА ЗА ПЕЧЕЊЕ И ГОТВЕЊЕ. ПОСИПЕТЕ ЧИПОВИ ОД НАШИТЕ 8,8 МЛ. ТОРБА ВО ТЕСТО ЗА КОЛАЧИЊА ПОГОДНО ЗА АЛЕРГИЈА, НА ЛАДЕНИ КЕКСИ ИЛИ ВО ТЕСТО ЗА МАФИНИ И ЛУШПИ. ЧИПСОТ ОД ТЕМНО ЧОКОЛАДО Е ПОДЕДНАКВО ВКУСЕН ПРЕЛИВ ЗА ДЕСЕРТИ КАКО СЛАДОЛЕД И ПУДИНГ ШТО НЕ СЕ МЛЕЧНИ ПРОИЗВОДИ. НИЕ ГО НАБАВУВАМЕ НАШЕТО КАКАО ОД ПЕРУ, ПЕЧЕЈЌИ ГО ОВДЕ ВО КАНАДА И КОМБИНИРАЈЌИ ГО СО ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ ОРГАНСКИ СОСТОЈКИ ЗА СУПЕРИОРЕН ВКУС И ТЕКСТУРА. Пасха Органски Чоколадни Чипови Горчливо Слатко Темно 85%, 8.8 Мл.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.