Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Базен Колега Година Тешки Сребрена Круг Зимски Базен Покритие, фт. Базен

Базен Колега Година Тешки Сребрена Круг Зимски Базен Покритие, фт. Базен

DEN 959.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Обезбедете го вашиот тркалезен надземен базен со заштита од нечистотија, остатоци и животни Со Зимската Покривка На Базенот Силверадо. Долготрајниот, тежок полиетилен се користи за изработка на капакот, со УВ-третиран сив врв и црна долна страна за да се спречи формирање на алги. Шевовите запечатени со топлина доаѓаат со шипки по должината на рабовите, што ви овозможува да го стегнете капакот преку базенот со вклучен кабел за сите временски услови и крик. Достапни се голем број различни големини, секоја со преклопување за сигурно вклопување. Индивидуалните големини се предмет на достапност.За Индустријата На Робел Од 1973 Година Робел Индустри обезбедува супериорни, сигурни и достапни производи за базен. Тие макотрпно изградија линија на квалитетни производи за базен кои вклучуваат хемикалии за базен, додатоци за базен и сѐ помеѓу нив. Робел е посветена на наоѓање нов производ За Обезбедете го Вашиот тркалезен надземен базен со заштита од нечистотија, остатоци и животни Со Зимската Покривка На Базенот Силверадо. Долготрајниот, тежок полиетилен се користи за изработка на капакот, со УВ-третиран сив врв и црна долна страна за да се спречи формирање на алги. Шевовите запечатени со топлина доаѓаат со шипки по должината на рабовите, што ви овозможува да го стегнете капакот преку базенот со вклучен кабел за сите временски услови и крик. Достапни се голем број различни големини, секоја со преклопување за сигурно вклопување. Индивидуалните големини се предмет на достапност. За Индустријата На Робел Од 1973 Година Робел Индустри обезбедува супериорни, сигурни и достапни производи за базен. Тие макотрпно изградија линија на квалитетни производи за базен кои вклучуваат хемикалии за базен, додатоци за базен и сѐ помеѓу нив. Робел е посветена на изнаоѓање нови формулации на производи кои ги исполнуваат супериорните стандарди за хемиска ефикасност на базенот и издржливост на производот, така што вашиот базен е безбеден, кристално чист и здрав.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.