Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Левмја Дуксери За Жени Дуксер Царинење Врвови Со Долги Ракави Мода Блуза Со Боја Печатена Блуза Џебови Со Дуксери Со Екипаж Со Качулка

Левмја Дуксери За Жени Дуксер Царинење Врвови Со Долги Ракави Мода Блуза Со Боја Печатена Блуза Џебови Со Дуксери Со Екипаж

DEN 1.00
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Жени Мода Печатени Блуза Долги Ракави Блузи Џебови Дуксер Дуксеркарактеристики : 1.Карактеристики : Секојдневни комплети,Лабава,Секојдневна Облека,Стилски и моден дизајн,Дуксер, пролетен секојдневен комплет .2.Материјал : Полиестер. Полиестерски влакна, Изработени од ткаенина, лесни меки и удобни. 3.Специјалниот дизајн на Дуксер го прави посекси и попривлечен за носење.4.Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат За, Зима и Пролет.5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Нашата облека е дизајнирана за Азиска фигура, што значи да биде помала од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Сезона : Пролет, Лето,Пол : Женска Пригода : Дневен Материјал : 100% Полиестерстил : Секојдневен,Сексислав должина : Долги Ракави Како да се мие : Рачно Миење Ладно Што добивате : 1 Женски Блузи,Карактеристики : женски дуксери/ женски модни дуксери и можете да одговарате на се што ви се допаѓа внатре,како кошули за подмачкување, резервоар, кроп топ, елек итн. За создавање на мода и убав изглед во fall и зима. ● Прилика : Овие преголеми дуксери со пуловер со долги ракави јакни со дуксери со долги ракави се погодни за секојдневни, канцелариски, забавни, училишни, трчање, играње топка, возење велосипед, спорт, теретана, танцување, лизгање, пешачење, велосипедизам, јога ,fall и зима. Тоа е исто така убав подарок за вашиот пријател или семејство. ● Услуга : ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не, ние Ќе ги решиме вашите проблеми што е можно поскоро, Левмја е посветена на обезбедување на најдобра услуга и услуга по продажбата на клиентите.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.