Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
ЗА VW Passat OEM AC Компресор w Комплет За Поправка C-Buyautoparts

ЗА VW Passat OEM AC Компресор w Комплет За Поправка C-Buyautoparts

DEN 3766.56
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Слободен 2 година неограничен километража гаранција вклучени со овој комплет! Кога ќе го нарачате овој КОМПЛЕТ ЗА НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА, добивате дополнителна година гаранција бесплатно! Овој комплетен КОМПЛЕТ за НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА вклучува гаранција која е двојно подолга од 1-годишната гаранција за компресор за НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА.Овој Комплет ЗА НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА Од 5 Парчиња вклучува оем нов компресор ЗА НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА, акумулатор/сушач, уред за проширување, шише масло за КОМПРЕСОР за НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА и пакување со точни о-прстени за вашиот систем за да спречите протекување. Овој комплет е дизајниран да ги вклучи сите вистински делови за да го олесни процесот на поправка и да ви заштеди пари.Овој комплет вклучува сосема нов ОЕМ компресор со претходно инсталирана спојка, серпентина и макара за лесна инсталација - нема потреба да го отстранувате и повторувате склопот на спојката од вашиот стар компресор.Нашите КОМПРЕСОРИ и компоненти за НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА се направени да траат користејќи само најквалитетни материјали и прецизно производство. Сите делови во овој комплет гарантирано ќе се вклопат и функционираат без модификации.Нашата гаранција бара замена на акумулаторот за НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА/посува бидејќи од долгогодишно искуство знаеме дека неуспехот да се замени акумулаторот/посувата КОГА ќе се отвори СИСТЕМОТ ЗА НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА речиси секогаш ќе резултира со предвремено откажување на компресорот. Како еден од најголемите добавувачи на автомобилски делови во светот, на нашите делови секојдневно им веруваат механичарите и сопствениците на возила ширум светот. Овој Комплет Компресор И Компоненти За Климатизација Е произведен и тестиран според најстрогите стандарди за автомобили и камиони ЗА ое за неспоредливи перформанси. Изграден за сопственост без проблеми и 100% визуелно прегледан и тестиран квалитет, Овој Комплет Компресор И Компоненти За Климатизација е поддржан од нашата 100% гаранција за задоволство. Гарантирано Точно Вклопување за лесна инсталација. 100% СОСЕМА НОВ, премиум ISO/TS 16949 квалитет-тестиран за исполнување или надминување на спецификациите НА OEM. Инженер за супериорна издржливост, поддржана од водечка во индустријата 2-годишна, неограничена километража гаранција. Вклучено во ОВОЈ КОМПЛЕТ : 100% СОСЕМА НОВА, ОРИГИНАЛНА Оригинална Опрема Компресор А/Ц со спојка ; Нов акумулатор / приемник за сушење / сушење; Нов уред за проширување ; Комплетен комплет за заптивки за о-прстен специфичен за возилото ; правилно масло за ПАГ со вискозност. Ве молиме запомнете : за употреба само во системи за климатизација на моторни возила (МВАЦ). Користете во сад за самозапечатување од 20 унци.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.