Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Машки Дуксер Пуловер Со Целосен Патент-Род Ајленд

Машки Дуксер Пуловер Со Целосен Патент-Род Ајленд

DEN 367.68
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Машки Дуксер Пуловер Со Целосен Патент-Дуксер Со Целосна Качулка На Род Ајлендменс. 8 мл./yd2 (САД) 13.3 мл./Lvd( CA), 50/50 preshrunk памук/полиестер. Безбедност Зелена : Во Согласност СО АНСИ / ИСЕА 107. Класично вклопување. Воздушно млазно предиво за помеко чувство и намалено пилинг. Необложена хауба со кабел за влечење во боја. Метален патент. Преклопената ткаенина преку патент овозможува целосно предно печатење. Торбичка џебови. Шиење со двојна игла на рамената, отворите за раце, вратот, појасот и манжетните. 1х1 ребро со спандекс за зголемено истегнување и закрепнување. Машки Дуксер Пуловер Со Целосен Патент-Дуксер Со Целосна Качулка На Род Ајлендменс. 8 мл./yd2 (САД) 13.3 мл./Lvd( CA), 50/50 preshrunk памук/полиестер. Безбедност Зелена : Во Согласност СО АНСИ / ИСЕА 107. Класично вклопување. Воздушно млазно предиво за помеко чувство и намалено пилинг. Необложена хауба со кабел за влечење во боја. Метален патент. Преклопената ткаенина преку патент овозможува целосно предно печатење. Торбичка џебови. Шиење со двојна игла на рамената, отворите за раце, вратот, појасот и манжетните. 1х1 ребро со спандекс за зголемено истегнување и закрепнување. Сива бисерна солза-далеку етикета. Многу удобен фит за носење цел ден и вашиот дуксер со качулка се вклопува како добро сакан фаворит, со модерно модерно вклопување. Супериорен материјал без пот кој делува како најдобро празно. Толку е меко што ќе се заљубите во него. Достапни во широк спектар на бои за да ја комплиментираат секоја гардероба, овие машки дуксери со целосен патент обезбедуваат совршено вклопување и меко чувство од суштинско значење за секојдневно носење. Овој машки џемпер со целосен патент На Род Ајленд е за жени како суштински дуксер за патент. Ние носиме големини ДО 3 XL. овој спортски изглед со качулка со качулка со качулка можете да го носите додека одите на шопинг, теретана, училиште или да го додадете во вашата викенд гардероба за да ја користите секојдневно. Тоа може да биде одличен подарок за некого, мора да го имаат руно, И род Ајленд печати е толку трендовски да имаат. Ултра Лесен и компресибилен за лесно пакување. Супер лесен и флексибилен. Удобно во носењето и прави да чувствувате голема слобода. Лесен и компресибилен за лесно пакување, погодност за одмор или кој било друг спорт, активности на отворено. Идеален за секоја активност; совршен за плажа, пешачење, кампување, риболов, лов, патување, долг лет на авиокомпанија, јога, тренинг, тренинг, теретана, фитнес, изведување пилатес вежби аеробик итн. Оваа облека ја прави најдобрата идеја за подарок за вас, семејството или пријателот. Совршен За Божиќ, Ден На Таткото За Тато, Ден На Мајката за Мама, идеја за подарок за пријателите, совршена идеја за вашиот брат или сестра. Добредојдениот домашен подарок што ќе го сакаат. Ова се долготрајни облеки, нешто што можете да го носите на забава или само едноставен филм. Подарете ги, тоа е нешто што ќе го носат цела година.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.