Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Тој Е Мој Со Маица Со Кратки Ракави Со Прст-Црна-6Xl

Тој Е Мој Со Маица Со Кратки Ракави Со Прст-Црна-6Xl

DEN 360.00
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Оваа супер удобна маичка е направена од 6 мл. 100% памук. Сивата пепел, спортската сива и сите други бои на хедер се мешавина од памук/полиестер. Безбедносните бои се мешавина од памук и полиестер 50/50. Двојна игла зашиени ракав, полите, и 7/8 инчен јака. Се одликува со класично вклопување со залепен врат и раменици и етикета за солза за максимална удобност и совршено вклопување. Ова е маица со заден принт со мал грб на предниот лев граден кош. Големини Мали-6Х. ние носиме и постојано растечки избор на облека за да одговараат на потребите на целото семејство. Сите наши маици се испечатени во куќата од нашиот професионален производствен тим. Ова гарантира дека добивате уникатен, единствен дизајн. Нашите графички маици се отпечатени во САД со најсовремена опрема за да обезбедат живописни бои и трајна издржливост. Ние прилагодена облека за дизајн за сите прилики : родендени, празници, Божиќ, годишнини и многу повеќе. Нашата облека, капи и тамблери прават одличен подарок за вашата мајка, тато, баба, сопруга, сопруг, ќерка, син, пријатели и соработници! Нашата облека е совршена за секој што сака да даде изјава додека останува удобна. Нашата колекција вклучува висококвалитетни маици, капи и дуксери кои се печатени на екран или везени во куќата користејќи најсовремена опрема. Се гордееме со квалитетот на нашите производи. Нашите маици се направени од 100% памук, додека нашите загадени стилови се направени од мешавина од памук и полиестер. Ова осигурува дека нашите кошули се и меки и издржливи, способни да издржат често носење и перење. Нашите капи совршено одговараат на нашите маици и дуксери и се дизајнирани со прецизност и внимание на деталите. Секоја капа е извезена со користење на најсовремена опрема на располагање, што гарантира јасен и чист дизајн кој сигурно ќе ги сврти главите. Целата наша облека е дизајнирана и отпечатена или извезена токму овде во САД, за да се чувствувате сигурни во квалитетот на нашите производи. Без разлика дали барате стилска нова маица што ќе ја истрошите со пријателите, пријатен дуксер за лежење дома или трендовска капа за комплетирање на вашата облека, ве покривме.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.