Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Бикини Бран Со Еднобојна Чаша Сплит Костим За Капење Костим За Капење

Бикини Бран Со Еднобојна Чаша Сплит Костим За Капење Костим За Капење

DEN 1.67
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Секси Бикини Бран Со Еднобојна Чаша Сплит Костим За Капење Костим За Капење За Плажа Убава еластичност на половината лесна за носење, а стилот со висок крој ве прави да изгледате тенок, секси и уникатен, ви покажува повеќе ласкави. Овој костим за капење во бикини има отпечаток од змиска кожа и леопард, дива убавина, многу погоден за одмор, пливање, базен, забава на плажа, кампување, плажа или други прилики. Моделот е единствен - точната шема што ја добивате ќе биде малку поинаква од прикажаната.Препорачајте Миење Раце И Закачете Суво Со Ладна Вода. Ве молиме не користете Белило. Големината измерена со поплочување на облеката без никакво еластично истегнување.Табелата Со Генерички Големини е различна од нашата вистинска големина, ве молиме земете ја нашата табела со големини во деталниот опис за повикување. Точка специфики Пол : Жените Сезона : пролет.Лето . Umn И Зима Повод : Дневно,базен ,Морски Материјал : Полиестерска Декорација : Нема Должина На Облека : Редовен Стил : Секси,Каузален Пакет вклучуваат : 1сет Костими за Капење Големина Големина На САД Велика БРИТАНИЈА ГОЛЕМИНА НА ЕУ Должина НА Половината XXL 12 16 42cm/32.28" 78-82cm/30.71-32.28" 88-90cm/34.65-35.43" Големина : ххл Сад Големина : 12 Велика Британија Големина : 16 еу големина : 42 Биста : 82см/32.28" Половината : 78-82см/30.71-32.28" ДОЛЖИНА : 88-90см/34.65-35.43" овој костим за капење е совршено прилагоден за жените да го носат на плажа,бидејќи изгледа мода и тренд,исто така ви дава убав тен кога сте во него. 7-10 дена Вредност ИСПОРАКА.3-5 Дена Стандардна ИСПОРАКА.Побрзо го имаат. Овој костим за капење е сосема нов,најдобро облечен за пливање,туширање,капење и уживање во сонцето,мора да биде освежен и опуштен во вашиот ум и тело.Добрата фигура заслужува убав костим за капење. Материјалот е мек и удобен кога ја носите оваа костими за капење,бидејќи ова го направивме со висококвалитетен полиестер и памук,што би било добро за вашата кожа. Неопходно е да носите бикини за пливање или да уживате во сонцето ако планирате да одите на плажа со вашите пријатели или членови на семејството за да ги поминете празниците во пролет и лето.Тоа би било многу забавно.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.