Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Шарм Нараквици Правење Комплет За Девојки, Трилез Шарм Монистра Накит За Накит Со Нараквици, Монистра, Накит Шарм Подарок За Возрасни Деца Девојки

Шарм Нараквици Правење Комплет За Девојки, Трилез Шарм Монистра Накит За Накит Со Нараквици, Монистра, Накит Шарм Подарок За

DEN 335.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Комплетот за накит за девојки трилез им дава на децата забавни часови и бескрајна мисла за играње, дури и вие можете да се придружите и да дизајнирате многу убави нараквици заедно. Родителите можат да ги придружуваат децата да дизајнираат уникатна нараквица. САМОСТОЈНИТЕ занаети со семејството се најзначајните и највредните во светот. Секоја завршена нараквица е важен подарок за семејствата, пријателите или децата. Информации за производот : Нараквица Монистра Материјал : смола, акрилик, метална Боја : мулти - Боја Количина : вкупно 80 парчиња Висат Шарм Материјал : Легура Количина : 20 парчиња Восочен Ѓердан Големина На Жица : прибл. 19 инчи (48см) Боја : црна, розова, сина Нараквица Змија Синџири Материјал : Бакар Должина : прибл. 9 инчи (23 см) Количина : 5 парчиња Вклучен Производ : -40 х виножито монистра -40 х метал растојание монистра -20 х висат шарм -5 х шарени восочени ѓердан -5 х змија синџир нараквици -1 х прекрасна кутија за складирање + Шарм Нараквица Комплет За Изработка На Деца шарм нараквица комплет вредност пакет вклучува 40 парчиња виножито нараквица монистра, 40 парчиња метал растојание монистра, 20 Парчиња висат шарм, 5 Парчиња нараквици, 5 парчиња ѓердани и 1 парчиња прекрасна кутија за подароци, тотално 110 парчиња комплет за изработка на накит за девојчиња, деца тинејџери и возрасни . ●КОМПЛЕТ За Правење НАРАКВИЦИ Самостојно Е одличен за правење НА нараквици ЗА девојки. шарм и монистра се лесно ДА СЕ НАПРАВИ различни шарм нараквици и одговара на различни тимови треба . €Избрани Нараквица Шарм И Монистра} овој комплет за изработка на нараквици вклучува 100 парчиња избрани шарени монистра од нараквица и привлечност за накит за нараквица, ѓердан и други изработки на накит. Различни привлечности и монистра ви даваат поголема инспирација да дизајнирате специјален накит . ●Лесна За Употреба Оваа Нараквица за занаети е лесна едноставна за употреба, одвртете ја за да го отстраните крајното капаче на нараквицата, потоа додавајќи ги шарм мониста и едноставно цврсто зашрафете го капачето назад. Не се потребни алатки и лепак. Многу лесно да ја креирате вашата персонализирана нараквица за шарм . ●Подарок за накит За Девојчиња●Овој комплет за изработка на накит за нараквици доаѓа со убава кутија за подароци. Совршен избор како подарок за накит за девојки, тинејџери и жени Во Божиќ, Нова година, родендени и повеќе фестивал.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.