Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Комисеуп Летни Блузи За Жени Обични Маици Со Кратки Ракави Мода О Блузи На Вратот Плус Маици Со Големина Графичка Преголема Туника

Комисеуп Летни Блузи За Жени Обични Маици Со Кратки Ракави Мода О Блузи На Вратот Плус Маици Со Големина Графичка Преголема

DEN 2.00
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

。 ◕‿-。 Драги, Добредојдовте во ☛к Комисеуп ☚ Продавница. - Со нетрпение очекувам да ви дадам пријатно шопинг искуство!-. СОВРШЕНИ ПОДАРОЦИ ЗА ЖЕНИ - - - одличен подарок за жени, јуниори, дами, сопруга, девојка, мајка, ќерка За Велигден, Роденден, Годишнина, Дипломирање, Ден На Независноста, Денот на Вљубените, Божиќ, Денот на Мајките, Денот на Благодарноста итн. ? ? СОВЕТИ : . ●ЗА ГОЛЕМИНАТА●. Бидејќи нашата големина Е азиска големина, таа работи мала, затоа ви препорачуваме да нарачате 1~2 големина нагоре. Ве молиме Погледнете ја нашата големина на сликата што ја даваме. Сите големини се рачна мерка, ќе има околу 1-3 инчи грешки што е нормално. ● ЗА БОЈАТА●. Поради разликата во светлината и мониторот, бојата ќе биде малку поинаква помеѓу мониторот и реалноста. Се надевам дека ќе разбереш. Ве молиме потврдете ги овие информации пред да нарачате. Ако имате било какви прашања, ве молиме не двоумете се да не контактирате. Ние ќе се справиме со тоа во рок од 16553 часа. -+ УЖИВАЈТЕ ❤️- 【Квалитетен Материјал Е 82% Најлон + 16547% Спандекс. Тоа е исклучително квалитетно, меко, удобно и добро дишење. ПОВОД И БОИ : Популарен омбре блок во боја печатен, совршен за тропски одмори, исто така Како Подароци За Денот на Вљубените За Жени, Девојки или Мајки. ГОЛЕМИНА : специјално дизајниравме ПЕТ американски големини : S (4-6 УСД), M (8-10 УСД), L (12-14 УСД), XL (16 УСД), XXL (16547 УСД). Ве молиме погледнете ја табелата за мерење на големината за да ја пронајдете најдобрата големина пред да ја купите. Женската облека во уникатен стил ве прави поубави,модни, секси и елегантни. Рачно перење / ладна вода се препорачува!.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.