Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Дами Високо Ниско Полите Маица Мода Секојдневна Облека Блузи Возбудува Повик Одмор Блуза Маица Кошула

Дами Високо Ниско Полите Маица Мода Секојдневна Облека Блузи Возбудува Повик Одмор Блуза Маица Кошула

DEN 303.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Опис : Пол : Жени, Дамски Стил : Женска Летна Маичка, Женски Маици Со Кратки Ракави, Женски Блузи Со Еднобојни Бои, Блуза За Вратот Со Женски Топки, Женска Лабава Шема На Маици Тип : Еднобојна, Цветна Боја На Принт : Мастило, Розова, Црна Големина : С-ХЛ (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : Полиестернеклин : Должина На Ракавот Со Лажичка : Краток Ракав, сезона На ракави : Пролет, Лето, Есенски Прилики : Погоден За Секојдневно Носење, Секојдневно, Забава, Плажа, Клуб, Канцеларија, Улица, Одмор, Одмор, Патување, Запознавање, Работа.Карактеристики : 1. Ткаенина : Полиестер, Лесен, Пријателски За Кожата и Удобен за Носење. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење. Овие Маици се Направени од Полиестерски Ткаенини. Ласкање На Повеќето Типови На Тело. Класична Главна Маичка За Гардероба.2. Дизајн : Маица Со Кратки Ракави. Ракавот Со Возбуда И Цветниот Дизајн Прават Да Изгледате Опуштено И Посебно Во Толпата Во Лето.3. Карактеристика : Женски Цветни Маици За Печатење, Женска Летна Блуза На Вратот На Екипажот, Женски Врвови За Трим, Женски Основни Маици, Трендовски и Меки.4. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Филмовите, Плажата, Улицата, Домот, Одморот, Патувањето, Состанувањето, Работата.5. Совршено За Усогласување Со Фармерки, Тексас Шорцеви, Секојдневни Панталони Како Што Сакате.Содржина на пакетот : 1 х Летна Маица (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Женска Летна Маичка, Женски Маици Со Кратки Ракави, Женски Блузи Со Еднобојни Бои, Блуза Со Женски Врат, Женски Лабави Маици. Материјал-100% Полиестер. Ракавот Со Возбуда И Цветниот Дизајн Прават Да Изгледате Опуштено И Посебно Во Толпата Во Лето. Дизајн - Женски Цветни Маици За Печатење, Женска Летна Блуза На Вратот На Екипажот, Женски Врвови За Трим, Женски Основни Маици, Трендовски и Меки. Повод-Едноставен И Посебен Дизајн Ги Прави Овие Врвови Совршени За Работа, Секојдневна, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење. Мерење-Ве Молиме Погледнете Ја Нашата Табела Со Големини Во Втората Детална Слика При Купување, Бидејќи Азиските Големини Се Различни Од Европските И Американските Големини. Ве Молиме Внимателно Проверете Ја Табелата Со Големини.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.