Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Непослушност божиќ Царинење се занимава Блузи За Жени, Жените Блузи Краток Ракав V - Вратот Блузи Работат Мајмун Костум Лента Печатење Со Три Џебови Блуза

Непослушност божиќ Царинење се занимава Блузи За Жени, Жените Блузи Краток Ракав V - Вратот Блузи Работат Мајмун Костум Лента

DEN 0.67
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Женски три џебови Кратки Ракави V-вратот врвот шарени печатени дадилка Мајмун Костум. Ве молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Карактеристики : . Материјал : Полиестер, Мек и Удобен. Мека, растеглива ткаенина што дише обезбедува исклучителна удобност и издржливост. Прилика : кошулата за дно е погодна за долна или надворешна облека,Спорт,Дневно,Клуб,Датуми,Работа,Шопинг,Училиште,Одмор,исто така совршена За Пролет,Aut,Зима . Забелешка : машинско перење или рачно перење ладна вода, суво чистење, Не избелувајте. Информации за производот : . Повод : Мода, Секојдневно. Материјал : Полиестер. Должина На Блуза : Редовна. Стил : Мода, Лежереншто добивате : 1pc Топ Големина : S Големина : Мали САД : 4 Биста : 98cm/38.58" Должина : 67cm/26.38" Рамо до ракав : 31cm/12.20" Вратот : 73cm/28.74" Големина : M Големина : СРЕДНИ САД : 6 Биста : 102cm/40.16" Должина : 69cm/27.17" Рамо До ракав : 32см/12.60" Врат : 74см/29.13" големина : л големина : големи сад : 8 биста : 106см/41.73" Должина : 71см/27.95" рамо до ракав : 33см/12.99" вратот : 75см/29.53" големина : xl големина : x-големи сад : 10 биста : 112см/44.09" должина : 73см/28.74" РАМО До Ракав : 34см/13.39" врат : 76см/29.92" големина : ххл големина : хх-големи сад : 12 биста : 120см/47.24" должина : 75см/29.53" рамо До Ракав : 35см/13.78" врат : 77см/30.31" удобна Облека; Јакна; Композитен; Зима; загреан елек; Загреана Јакна; загреан елек жени; Загреани јакни за мажи; загреани палта За мажи; загреан елек за мажи; менс загреан елек; загреан елек; женски загреан елек; загреан елек за Мажи со вклучен батериски пакет; Милвоки Загреан Елек; загреан ЕЛЕК за Жени со вклучен батериски пакет; вклучен загреан елек со батериски пакет.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.