Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Женски Врвови Женски Обични Цврсти Кратки Ракави Плисирана Возбуда Туника Врвови Лабава Маица Блуза

Женски Врвови Женски Обични Цврсти Кратки Ракави Плисирана Возбуда Туника Врвови Лабава Маица Блуза

DEN 184.16
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

KAZXD Женски Врвови Женски Обични Цврсти Кратки Ракави Плисирани Возбудува Туника Блузи Лабава Маица Блуза. * Ве молиме Наведете Го Водичот За Големина Обезбеден Од Нашите Слики За Детали за Производот .Материјал : Полиестеркол : Зеленило : Xxlsleve Должина : Краток Ракав Деколте : Тркалезна Деколте Шема : Печатена Дебелина : Thin Style : Слободно Време, Боемски, Ретро, Европа,Долмансезона : Пролет, Летна Пригода : Семејство, Одмор, Работа, Вработување, вклучен Пакет За Патувања : 1 Компјутерска Женска Блуза. Совети : . Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.Извинете За Непријатностите.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување.Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. € Зелен Материјал Во БојаСупер Мека И Лесна Ткаенина : Полиестер. Карактеристики : Кошули Со Кружен Врат Со Кратки Ракави За Жени,Обични Врвови За Жени,Основни/Цврсти Маици За Жени,Подолга Предна и Задна Линија со Пократки Страни за Истакнување На Облините на Телото, Задолжително Парче За Вашата Секојдневна Гардероба. € Натпревар : Спарете Ги Овие Летни Врвови со Фармерки, Хеланки,Панталони,Каприс,Хулахопки,Здолништа или Шорцеви, Носете Го Лежерно Со Јазол или Навивам Или Облечен Со Накит. ● Прилики : Одлично За Носење За Секојдневно, Работа,Одмор,Патување,Состанок,Излегување,Трчање,Јога, Престој Дома и Извршување Задачи.. + Инструкции за перење И Нега : Машинско Перење Во Нежен Режим, Сушење Со Тивок Оган Или Суво Закачување/Линија,Железо со Тивок Оган,Лесно За Перење и Нега.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.