Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Женска Цврста Швајцарска Блуза Со Точки Мода V Мрежа За Вратот Епископ Кошула Со Долги Ракави L

Женска Цврста Швајцарска Блуза Со Точки Мода V Мрежа За Вратот Епископ Кошула Со Долги Ракави L

DEN 0.67
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Женска Цврста Швајцарска Блуза Со Точки Мода V Мрежа За Вратот Епископ Кошула Со Долги Ракави, Погодна За соодветни фармерки, панталони, здолниште, панталони. Цврстата кошула е едноставна и трендовска, таа е една од основните предмети што мора да ги имате во вашата гардероба, дизајнот на права линија ве прави да изгледате тенок и супер шармантен.Прилика : елегантна блуза за жени совршена за одмор, состанок, шопинг, плажа, забава, ноќно излегување, одмор, секојдневен изглед итн.Ве молиме погледнете Го Водичот За Големина пред да нарачате!!!Големина(Инч) XS Рамо : 15.4 Должина : 25.2 Должина На Ракавот : 23.6 Биста : 37.8 Манжетна : 6.7-12.2 Должина На Бицепс : 13.2 S Рамо : 15.7 Должина : 25.6 Должина На Ракавот : 24 Биста : 39.4 Манжетна : 7.1-12.6 Должина На Бицепс : 13.8 M Рамо : 16.1 Должина : 26 Должина На Ракавот : 24.4 БИСТА : 40.9 Манжетна : 7.5-13 Должина На Бицепс : 14.4 Л Рамо : 16.7 Должина : 26.6 Должина На Ракавот : 25 Биста : 43.3 Манжетна : 8.1-13.6 Должина На Бицепс : 15.2 Xl Рамо : 17.3 Должина : 27.2 Должина На Ракавот : 25.6 Биста : 45.7 Манжетна : 8.7-14.2 Должина На Бицепс : 16.1 XXL Рамо : 17.9 Должина : 27.8 Должина На Ракавот : 26.2 Биста : 48 Манжетна : 9.3-14.8 Должина На Бицепс : 17 Женска Облека Женски Блузи Розова L_us Големина(8/10). Пол : Жени,Жена,Дама,Девојки, Женски. Прилика : овој врв за жени е многу погоден за секоја пригода, особено за состаноци, шопинг, работа, училиште, плажа, одмор за одмор, патувања, забави, концерт, спорт, кафуле, теретана итн. Совршен подарок за Денот На Мајката, Роденден, Карневал, Годишнина, Дипломирање, Денот на Вљубените, Ноќта на Вештерките Денот на Благодарноста, Божиќ, Нова година итн. Овие смешни врвови на букви се погодни за давање на вашиот љубовник или женски пријатели наоколу, навистина ќе им се допаднат. Количина : 1 парче. Боја : Прашина Розова. Стил : Секојдневен. Тип На Шема : Обичен. Тип : Врвот. Деколте : V вратот. Должина На Ракавот : Долг Ракав. Тип На Ракав : Епископ Ракав. Должина : Редовно. Тип На Вклопување : Редовно Вклопување. Ткаенина : Не-Истегнување. Материјал : Најлон. Состав : 41% Полиестер. Упатства за нега : машинско перење или професионално хемиско чистење. Подлога за градите : Без Подлога. Шир : Не. Услуги на клиентите : ние нудиме услуги на клиентите од светска класа за да го направите вашето купување безгрижно.Ги слушаме повратните информации од клиентите и го дотеруваме секој детал за да обезбедиме квалитет, вклопување и удобност. Забелешка : пред нарачката, ве молиме внимателно прочитајте Ја Табелата Со Големини.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.