Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Четврти јули Облека Женски Врвови Денот На Независноста На Жените Кратки Ракави Врвови Лабави Врвови Обични Лабави Врвови Плисирани Врвови Врски Со Копчиња Врвов?

Четврти јули Облека Женски Врвови Денот На Независноста На Жените Кратки Ракави Врвови Лабави Врвови Обични Лабави Врвови Плисирани

DEN 295.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Денот На Независноста На жените Врвови Со Кратки Ракави Лабави Врвови Обични Лабави Врвови Плисирани Врвови Врвови Со Копчиња Женски Опис : Материјал : овој основен врв од туника е изработен од имитационен памук, кој е мек, удобен, еластичен, лесен, но не проѕирен. Машинско перење и сушење брзо без избледување или намалување.Карактеристики : Кратки ракави, тркалезен врат, дизајн на предното копче. Стилски возбудувања на предната и задната страна за лесно покривање на средниот дел и долниот дел. Дишење одговара. Изберете од различни различни дизајни за печатење за да ја покажете вашата уникатна style.To носете : овој обичен врв од туника има тенок фит и стилски изглед, што може подобро да ја покаже вашата фигура. Совршено е носено со слаби фармерки или хеланки, шифон кардиган, палто, јакна или пар јога панталони.Повод : Совршен за секојдневен живот секојдневно носење, семеен собир, одмор, шопинг, состаноци, забава, плажа, канцеларија, улица итн. Погоден за пролет, лето ,umn и зима.Големина : Пред да поставите нарачка, ве молиме погледнете ја "Табела со Големини" лево и препорачаната големина подолу.Вклучи : 1 парчиња tops Size USUKEUBust Sleeve Shoulderlengths463498cm/38.58"18cm/7.09"37cm/14.57"70cm/27.56"M6836102cm/40.16"19cm/7.48"38cm/14.96"71cm/27.95"L81038108cm/42.52"20cm/7.87"39cm/15.35"72cm/28.35"XL101240114cm/44.88"21cm/8.27"40cm/15.75"73cm/28.74"XXL121442120cm/47.24"22cm/8.66"41cm/16.14"74cm/29.13"XXXL141644126cm/49.61"23cm/9.06"42cm/16.54"75cm/29.53"XXXXL161846132cm/51.97"24cm/9.45"43cm/16.93"76cm/29.92"XXXXXL182048138cm/54.33"25cm/9.84"44cm/17.32"77cm/30.31" изработен е од висококвалитетен материјал, кој го одржува вашето тело во состојба на целосна релаксација, меко и удобно и може да се совпадне со многу врвови. Секое внимателно разгледување на дизајнот, фокусирајте се на создавање совршена облека за вас. Како женска модна облека, не штедиме на еден стил, имаме повеќе стилови на врвови и дното. Овде можете да најдете кој било стил на женска облека што ви треба. Женски летни врвови, пролетни и есенски врвови, зимски палта, џемпери. Јога панталони, комбинезони, шорцеви, фармерки итн. Идеален подарок : шик подарок за вашиот љубовник или пријатели на роденден, Денот на Вљубените, Денот на Благодарноста, годишнината итн. Совршен ромпер за плажа, семејство, секојдневно, работа, запознавање, шопинг, работа, канцеларија, одмор, за сите прилики. Четврти јули Облека Жени Врвови.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.