Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Женски селански врв со предни ресни и еластична половината

Женски селански врв со предни ресни и еластична половината

DEN 319.68
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Облечете се да импресионирате со овој женски селанец Карен Брукс со предни ресни и еластична половината. Биб на кошулата, почнувајќи од горниот дел на рамото до предната страна на кошулата, има мали везени детали што се спротивставуваат на цврстата боја на кошулата. Класичниот V-врат има две долги, изопачени ресни, кои кога се врзани заедно, создаваат нежен дизајн на клучот. Долгите ракави и еластичните полите му даваат на оваа маичка удобна вибрација што е доволно удобно да се носи цел ден. Достапно во разновидни бои. Карен Брукс женски селански врв со предни реси и еластична половината 70% полиестер, 30% рајон. Врвот на жените. Облечени детали од предниот дел. Фонт реси. Долги ракави . V-врат. Еластично полите. Достапно во разновидни бои. Свртете ја облеката однадвор, машината измијте ладно со слични бои, само нежен циклус, белило што не е хлор, кога е потребно, да се сува суво на ниско ниво, да се извади навремено, ладното железо на обратно, ако е потребно, не украсете ја декорацијата.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.