Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Усмикси Женски Фустани Џеб Лабава Лулашка Полите Резервоар За Туника Маица Мини Фустани За Сонце Екипаж Без Ракави Велигденско Зајаче Графика Краток Летен Фустан

Усмикси Женски Фустани Џеб Лабава Лулашка Полите Резервоар За Туника Маица Мини Фустани За Сонце Екипаж Без Ракави Велигденско

DEN 255.68
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

МАТЕРИЈАЛ : 95% Вискоза+5% Спандекс.Усмикси Женски Фустани Џеб Лабава Лулашка Полите Резервоар За Туника Маица Мини Фустани За Сонце Екипаж Без Ракави Велигденско Зајаче Графика Краток Летен Фустан МОРНАРИЦА КАРАКТЕРИСТИКА : Фустани За Жени,Фустани Со Резервоари,Без Ракави,Вратот На Екипажот,Кратки,Велигденски Зајаче Графика,ова е секојдневен фустан со посебен дизајн кој може да ја покаже вашата совршена фигура,да ве направи попривлечни и лесно да контролирате забави,коктел,плажи и други прилики.И можете да ја пеглате на ниска температура и да ја закачите сува.Овие Женски Фустани се изработени од висококвалитетен материјал од памучна мешавина, мек на допир, лесен и течен,облечен во удобно и не иритирачки.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.